Постанова Про впровадження штрихового кодування товарів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 29 травня 1996 р. N 574

Київ
Про впровадження штрихового
 кодування товарів

З метою створення умов для впровадження в Україні інформаційних технологій автоматизованої ідентифікації та електронного обміну даними і створення інформаційної бази для контролю та управління товарно-грошовим обігом Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити з 1 січня 1997 р. маркування суб'єктами підприємницької діяльності товарів, які виробляються або реалізуються в Україні, штриховими кодами EAN відповідно до Положення про штрихове кодування товарів.

Міністерству зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Міністерству економіки, Міністерству статистики разом із заінтересованими міністерствами та відомствами і за участю Асоціації Товарної Нумерації України (ЄАН - УКРАЇНА) до 1 вересня 1996 р. розробити та затвердити Положення про штрихове кодування товарів.

2. Прийняти пропозицію Асоціації Товарної Нумерації України про організацію нею роботи, пов'язаної з присвоєнням штрихових кодів EAN та створенням Центрального депозитарію штрихових кодів вітчизняних товарів для забезпечення органів державної виконавчої влади необхідною інформацією.

3. Міністерству зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Міністерству економіки, Міністерству статистики, Міністерству зв'язку, Міністерству транспорту, Міністерству юстиції, Державному митному комітетові, Київській міській державній адміністрації надати Асоціації Товарної Нумерації України необхідну допомогу у створенні Центрального депозитарію штрихових кодів вітчизняних товарів.
    
 

Прем'єр-міністр України   
П.ЛАЗАРЕНКО

Міністр
Кабінету Міністрів України   
 
В. ПУСТОВОЙТЕНКОІнд. 52