Школа прав людини у сфері охорони здоров’я відбудеться у Львові


З 27 вересня по 01 жовтня 2009 року в м. Львові відбудеться школа прав людини у сфері охорони здоров’я.

Це перша зі шкіл, яка проходить за ініціативи ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», місією якої є розвиток медичного права як галузі права, науки та навчальної дисципліни та біоетики, і Міжнародного Фонду «Відродження» (далі – МФ «Відродження») й Інституту Відкритого Суспільства (OSI, далі — ІВС), які вже не один рік сприяють розвитку медичного права в Україні.

Даний захід ґрунтуватиметься на матеріалах практичного посібника «Права людини в галузі охорони здоров’я», підготовленого за підтримки Програми МФ «Відродження» «Громадське здоров’я». Цей навчальний тренінг є логічним продовженням системної навчально-практичної програми з медичного права, започаткованої МФ «Відродження» та ІВС. Такий проект за підтримки ІВС реалізовується й в інших державах, зокрема Македонії, Грузії, Вірменії, Киргизстані, Казахстані.

Мета школи: надання комплексу необхідних знань з медичного права для правозастосовної і правозахисної діяльності з метою захисту прав людини в галузі охорони здоров’я.

Цей захід матиме всеукраїнський масштаб, а відтак - організатори передбачають конкурсний відбір за результатами поданих документів, щоб обрати 25 учасників. По закінченню заходу кожен учасник отримає сертифікат про участь, а п’ятеро кращих, обраних за результатами тестувань та анкетувань, отримають можливість взяти участь в п’ятій заключній школі, до роботи у якій будуть запрошені кращі представники усіх запланованих п’яти шкіл. Окрім цього, зазначені п’ять учасників отримають від ВГО «Фундація медичного права та біоетики України» цінні призи, що сприятимуть та оптимізуватимуть їх адекватну професійну діяльність у царині медичного права.

Для участі в школі необхідно подати заявку-резюме учасника (встановленого зразка), есе (мотиваційний лист). Після відбору учасників кожен з них отримає індивідуальне запрошення і детальну програму школи. Зазначені документи для участі у конкурсі необхідно надіслати не пізніше 01 вересня 2009 року на електронну адресу: prlawlab@ukr.net!

Результати конкурсу будуть повідомлені за допомогою електронної адреси або в телефонному режимі до 06 вересня 2009 року.

P.S. Усі витрати, пов’язані з участю у школі, несуть організатори заходу.

Джерело:
http://www.healthrights.in