Оформлення европейського громадянства

Наша юридична компанія допомагає в оформленні другого європейського громадянства для осіб з румунським корінням.
За Вашим вибором наша компанія надасть Вам такі послуги з оформлення румунського громадянства:
1. Консультація спеціаліста щодо процедури оформлення румунського громадянства з наданням відповідних документів й інструкції.
Консультація дозволить Вам уникнути зайвих витрат, а також помилок при оформленні, перекладі  та легалізації всіх необхідних документів. Надається письмова інструкція дій.
2. Допомога в отриманні необхідних для оформлення румунського громадянства документів, їх переклад та легалізація, в том числі закордоном (Румунія, Молдова).
3. У спірних та проблемних випадках (коли документи претендента на отримання румунського громадянства потребують додаткового опрацювання) наша компанія забезпечує допомогу (в тому числі через румунських адвокатів) в отриманні та оформленні необхідних документів.
Отримання румунського громадянства по часу здійснюється протягом 6-8 місяців (у спірних та проблемних випадках необхідно більше часу).
Оплата (гонорар) за надання юридичних послуг з отримання румунського громадянства здійснюється за домовленістю сторін (що прописується в письмовому договорі). В більшості випадків оплата здійснюється шляхом перерахування на розрахунковий рахунок нашої компанії передоплати, більша частина гонорару сплачується після отримання свідоцтва.
Клієнт, що бажає отримати румунське громадянство має надати компанії повну інформацію про родичів народжених або ті що мешкали на території Румунії (або Молдови, Черновіцька область) з 1918 до 1940 року та мінімальні знання румунської мови.
 Хто претендує:
Громадяни Росії, України, Молдови, Придністров’я, що мають родичів народжених або ті, що мешкали на території Румунії (або Молдови, Черновіцька область) з 1918 до 1940року.
До родичів відносяться: батько, мати, дід, баба.
Свідоцтво про народження родича - головний документ, який має бути у клієнта, інші документи, необхідні для отримання громадянства, збираються за допомогою нашої компанії.
Переваги громадянства:
1)    Не потребує відмови від першого громадянства.
В Румунії дозволено подвійне  громадянство.
З 2007 р. Румунія є дійсним членом ЄС з спеціальним режимом, який діє до 01.01.2012 року включно (відповідно до Договору про вступ Румунії до ЄС від 25.04.2005 року).
З 2012 року Румунія стає повноцінним членом ЄС. Не потребується зміна місця проживання, прописки.
2)    З 01.01.2012 року особи, що отримали румунське громадянство мають право працювати в країнах ЄС, в тому числі: Германія, Австрія, Бельгія, Данія та іншими країнами.
3)    З 2007 року особи, що отримали румунське громадянство мають право без перешкод знаходитись на території (усіх без виключення) країн ЄС без відкриття віз, до 3 місяців.
4)    З 2009 року дозволяє здійснювати офіційну трудову діяльність в більшій частині країн ЄС, нові члени ЄС. Південні країни: Іспанія, Італія Португалія й ін., скандинавські країни.
5)    Мінімальні знання румунської мови (згідно нової редакції закону про громадянство).