Види послуг:  Адвокат по спорах з антимонопольним комітетом / Адвокат по спорах з податковими органами / Адвокат по цивільних справах / Адвокат по земельних справах / Адвокат по сімейних справах (розлучення) / Адвокат по спадкових справах (спадщина) / Адвокат по трудових справах

Абонентське обслуговування

Всі юридичні послуги адвокатами надаються шляхом укладення договорів про надання юридичних послуг.
Це може бути як разова юридична допомога, так і постійне юридичне (абонентське) обслуговування.
Разова юридична допомога – це виконання певних разових робіт, обсяг яких може бути обумовлений сторонами у договорі про надання юридичних послуг заздалегідь (наприклад, ведення цивільної справи в суді, в коло юридичних послуг при цьому, входить, надання усних консультацій, підготовка позовних заяв, клопотань скарг, інших процесуальних документів, ведення справи в суді, тощо).
Абонентське обслуговування - це постійний юридичних супровід діяльності юридичних осіб всіх форм власності.
Такий вид обслуговування надає можливість нашому клієнту в будь-який час отримати усні чи письмові консультації адвоката, підготовки проектів правових документів, участі в переговорах тощо. Також, при такій формі обслуговування, клієнт може передбачити в договорі умову, що в разі необхідності адвокат буде відвідувати офіс підприємства.
Виключення складає представництво інтересів клієнта в судах і участь адвоката при розслідувані, розгляді, кримінальних справ. У цих випадках умови надання юридичної допомоги визначаються сторонами в окремому договорі.

Юридична компанія " компанія професійних юристів та адвокатів, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг, пов’язаних із застосуванням норм різних галузей права.
Ми пропонуємо комплексний підхід при вирішені Ваших проблем, здійснення Ваших бізнесових замислів та надійний правовий захист Ваших інтересів 
Серед послуг, які надає наша компанія для юридичних осіб слід відмітити абонентське юридичне обслуговування.
 
Що таке абонентське юридичне обслуговування?

  Абонентське юридичне обслуговування – це сверхоперативна та регуляярна підтримака Вашего бизнесу. 

Абонентське юридичне обслуговування - це комплексний юридичний супровід діяльності підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі підприємницької діяльності, що дозволяє уникнути прийняття нерозважливих рішень, знизити фінансові та комерційні ризики та розв’язати уже існуючі проблеми. 
Вже через 5 хвилин після Вашего звернення юристи та адвокати нашої компанії починають працювати над поставленою задачею.
У сучасних соціально-політичних, економічно-правових умовах швидке реагування на зміни законодавства, недобросовісну політику партнерів по бізнесу неможливо уявити без правового контролю та відповідного правового забезпечення. У свою чергу, допущена юридична помилка прямо відбивається на прибутку підприємства. 

Ця послуга вигідна підприємствам і підприємцям, у штаті яких відсутній юрист або є потреба в додатковому юридичному обслуговуванні. 

Абонентський юридичний супровід Вашого бізнесу в нашій компанії має ряд істотних переваг:
? при порівнянні вартості даної послуги в нашій компанії з Вашими витратами на вміст штатного юриста (зарплата, оплачуваний соц. пакет, податки і.т.д.) можливість економії стає очевидною; 
? кваліфікація одного або двох штатних юристів не може бути однакове високою у всіх областях права, а ми пропонуємо професійну і злагоджену роботу команди, де кожен фахівець має чітку спеціалізацію і володіє глибокими знаннями лише в своїй області права.
При укладенні договорк абонентського обслуговування Клієнту призначається окремий юрист або адвокат, який відповідає зща ведення досьє Клієнта і відслідковує виконання заказів спеціалістами Компанії, тобто фактично Клієнт, сплативши за послуги абонентського обслуговування, отримує на месяць цілу бригаду нештатних співробітників різної кваліфікації.
 

Оплата здійснюється в гривнях України.
Для клієнтів, що уклали договір на абонентське юридичне обслуговування, автоматично надається скидка в размірі:


Сподіваємось, що зазначена інформація допоможе Вам у виборі надійного партнера, який забезпечить юридичну безпеку Вашего бізнесу!

Якщо у Вас виникла проблема, яка не терпить зволікання, або у Вас виникла необхідність в отриманні адвокатської допомоги, Ви можете звернутись до нас.


Господарські справи

Одним з основних напрямків нашої діяльності є представництво й захист Ваших інтересів в господарських судах. Наша діяльність по захисту Вашої правової позиції здійснюється при виникненні спорів будь-якого характеру

Захист прав та інтересів осіб в цивільних справах

підготовка заяв в порядку окремого провадження (встановлення фактів, що мають юридичне значення, обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичних осіб, визнання спадщини відумерлою, визнання фізичної особи безвісно відсутньою, оголошення померлою, тощо)

Захист прав та інтересів осіб в третейському суді

Третейський суд – це недержавний незалежний орган, що утворюється за угодою або відповідним рішенням заінтересованих фізичних та/або юридичних осіб у порядку, встановленому законом, для вирішення спорів, що виникають із цивільних та господарських правовідносин.

Цивільні справи
Житлові справи
Сімейні справи
Трудові справи
Спадкове право
Земельні спори
Господарські справи
Оформлення европейського громадянства
Адвокат по спорах з податковими органами

З прийняттям нового Податкового кодексу взаємовідносини суб'єктів господарювання з податковими органами ще більш ускладнилися. Зокрема, отримати задеклароване автоматичне відшкодування ПДВ, практично неможливо без допомоги фахівця-адвоката.

Адвокат по спорах з антимонопольним комітетом

Якщо у Вас виникли труднощі з антимонопольним комітетом, звертайтесь за допомогою до фахівців - адвокатів нашої юридичної компанії.